Sīkdatnes
Mēs esam apņēmušies aizsargāt jūs un datus, ko mēs iegūstam par jums tiešsaistē. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politika sniedz informāciju, kā un kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu vislabāko iespējamo mūsu mājas lapas izmantošanu. Šī politika arī sniedz informāciju, kā jūs varat pārvaldīt sīkdatnes, kas tiek saglabātas jūsu ierīcē.

Apmeklējot šo vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku. Mēs paturam tiesības veikt izmaiņas mūsu sīkdatņu politikā pēc nepieciešamības. Jebkuras izmaiņas parādīsies šeit un ir spēkā esošas. Mēs aicinām jūs periodiski pārskatīt šo sīkdatņu izmantošanas politiku, lai jums būtu aktuālā informācija, kā mēs izmantojam sīkdatnes.

Turpinot izmantot mūsu mājas lapu, jūs tādējādi piekrītat šīm izmaiņām.

Kas ir sīkdatnes?
‘Sīkdatnes’ ir mazi teksta faili, kuri tiek saglabāti jūsu ierīcē (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē), kad jūs apmeklējat kādu tīmekļa vietni. Tās nekādā veidā neapdraud jūsu ierīci. Tās darbojas kā ‘grāmatzīme’ , kas palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvā atbilstošu saturu, piemēram, atceras lietotāja izvēles, rāda atbilstošo mājas lapas saturu lietotājam un nodrošina tiešsaistes pakalpojumu (tādu kā internetbanka) drošu lietošanu.

Mūsu izmantotās sīkdatnes
Banka savā interneta mājaslapā izmanto šādas sīkdatnes:

1. Sesijas sīkdatnes
Sesijas sīkdatnes ir pagaidu un tās tiek dzēstas, kad jūs aizverat pārlūkprogrammu. Parasti tās tiek izmantotas, lai padarītu mājaslapas lietošanu vienkāršāku un drošāku, piemēram, ļauj tīmekļa vietnei noteikt, ka lietotājs pārvietojies no lapas uz lapu, ļauj lietotājam ērtāk pārvietoties no lapas uz lapu, kā arī nodrošina tīmekļa vietnes drošību un uzlabo tās funkcionalitāti.

Mūsu attālināto norēķinu pakalpojumi izmanto noteikti nepieciešamās sesijas sīkdatnes, lai aizsargātu bankas klientus un palīdzētu novērst krāpniecisku darbību attālināto norēķinu tiešsaistes laikā. Kad lietotājs iziet (log-off) no internetbankas, sīkdatne pazūd. Ja nepiekritīsiet sīkdatņu izmantošanai, jūs nevarēsiet pieslēgties mūsu bankas attālinātajiem norēķiniem.

2. Pastāvīgās sīkdatnes
Pastāvīgās sīkdatnes saglabājas jūsu ierīcē, kamēr jūs tās neizdzēšat vai kamēr tām beidzas iepriekš noteiktais dzēšanas termiņš. Šīs sīkdatnes parasti ir funkcionālās sīkdatnes, kas tiek izmantotas, lai atcerētos iestatījumus, izvēles un pielāgotu jums mājaslapas saturu.

Mēs izmantojam pastāvīgās sīkdatnes, lai uzlabotu jums mūsu vietnes apmeklēšanu. Piemēram, kad jūs apmeklējat mūsu mājaslapu un izvēlaties bankas filiāli, mēs šīs filiāles lapu uzliksim kā noklusējuma mājaslapu nākamajā reizē, kad jūs apmeklēsiet bankas tīmekļa vietni.

Pastāvīgās sīkdatnes mēs arī izmantojam, lai apkopotu anonīmus datu plūsmas datus, lai saprastu, kā mūsu mājaslapa tiek izmantota, piemēram, kuras lapas ir visvairāk apmeklētas un cik ilgi. Šīs sīkdatnes ir analītiskās sīkdatnes, kas palīdz mums veikt uzlabojumus mājaslapai un lietotāja pārlūkošanas iespējām.Pastāvīgas sīkdatnes nesatur personisku informāciju par tīmekļa vietnes apmeklētāju.

3. Trešās puses sīkdatnes
Trešās puses sīkdatnes ir tās, kas ir bankas mājaslapā, bet tās ir noteicis cits uzņēmums. Banka izmanto nelielu skaitu šo trešās puses sīkdatņu.

Saites uz citām tīmekļa vietnēm
Ir svarīgi atcerēties, ka, ja mēs iekļaujam saiti uz citu tīmekļa vietu, tad cita mājaslapa arī var izmantot sīkdatnes un tai var būt sava sīkdatņu izmantošanas politika. Handelsbanken nenes atbildību par to, kā cita tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes un mēs iesakām iepazīties ar tās sīkdatņu izmantošanas politiku.

Kā atslēgt sīkdatnes
Ja jūs vēlaties atslēgt, ierobežot vai bloķēt sīkdatnes, kuras mēs (vai cita tīmekļa vietne) esam noteikuši, jūs to varat izdarīt jebkurā laikā caur jūsu pārlūkprogrammu. Kā to izdarīt, jūs varat atrast jūsu pārlūkprogrammas drošības vai ‘Rīki’ iestatījumos, vai arī šo informāciju jūs varat atrast mājaslapā Viss par sīkdatnēm (angļu val.) *
Viss par sīkdatnēm

Lūdzu, ņemiet vērā, ja jūs izvēlaties atslēgt vai bloķētu visus sīkfailus, jūs nevarēsiet pieslēgties bankas attālinātajiem norēķiniem un dažas tīmekļa vietnes var nedarboties, kā paredzēts.

Lūdzu, ņemiet vērā: Jebkura saite ar zvaigznīti (*) jums atvērs ārējo tīmekļa vietni, kas nepieder Handelsbanken.© Svenska Handelsbanken AB (publ)
» Privacy notice